Chci pomoci

Za jakýkoli finanční dar Vám předem velice děkujeme.

Chci přispět: 78-5213160297/0100

Po odeslání daru nás prosím zkontaktujte a my Vám rádi zašleme potvrzení o přijetí daru. Zároveň Vás budeme moci informovat o využití Vašeho daru a v případě zájmu zasílat fotografie a podrobné zprávy.

Rádi s Vámi sepíšeme darovací smlouvu, případně dojednáme podmínky významnějších darů a partnerství. Napište nám na reditelka@chsd.cz.

Naše činnost je financována z veřejných zdrojů, zejména díky dotacím MPSV, Krajského úřadu Ústeckého kraje a města Děčín. Můžete však přispět na rozvoj a profilování služby, vybavení a inovace v poskytovaných službách, které pomohou samotným klientům. S Vaší pomocí bychom tak v budoucnu mohli uhradit např. linky s voláním zdarma, provoz internetové poradny či poradny na sociálních sítích, on-line chat s poradcem, letáky k dluhovému poradenství, animace jednotlivých problematik či rozsáhlejší licenci automatického systému právních informací (ASPI) pro jednotlivé poradce. Děkujeme!

Chci pomoci NÁKUPEM – GIVT

I nakupováním ve svých oblíbených e-shopech nás můžete podpořit. Nakupujete online například v e-shopech zoot.cz, kasa.cz, tchibo.cz nebo damejidlo.cz?

Nyní můžete část peněz z vaší útraty darovat Charitnímu sdružení. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Postup je opravdu jednoduchý, zabere vám to jen několik vteřin času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc.

Jak to funguje? Internetový obchod platí za každý nákup zákazníka, který k němu přijde přes webovou stránku GIVT. 50 % a více z této sumy pak GIVT věnuje na podporu vámi zvolené neziskové organizace, v našem případě Charitnímu sdružení Děčín.

Jak tedy nakoupím a podpořím Charitní sdružení Děčín? Nakupujete stále stejně, pouze zařadíte mezikrok – na stránky e-shopu vstoupíte přes portál GIVT.CZ (poprvé je třeba se krátce zaregistrovat přes e-mailovou adresu), vyberete jako příjemce darované částky právě Charitní sdružení Děčín, a už pokračujete standardně v nákupu ve vybraném e-shopu.

Veškeré podrobnosti najdete na www.givt.cz.